Elton John (76) was nooit eerder op Glastonbury geweest

Elton John was voor zijn afsluitende optreden op Glastonbury nooit eerder op het beroemde Britse festival geweest. Dat vertelde de 76-jarige artiest zondagavond in een interview met presentator Clara Amfo bij de BBC.
“Ik was voor mijn optreden hier nog nooit op Glastonbury geweest”, verklapte de headliner van het evenement. Wel keek hij naar het festival op tv, zei hij. “En wat ik er zo leuk vind, is dat het jonge, beginnende artiesten de kans geeft om hier op te treden. Dus als ik er eerder al eens zou zijn geweest, dan was ik waarschijnlijk bij een van de kleinere podia te vinden”, zei de wereldster.
Zondagavond sluit de Brit het vijfdaagse festival in Worthy Farm af. De zanger neemt daarbij enkele gastartiesten mee waarvan tot het laatste moment niet bekend is gemaakt wie het zijn. Wel wordt er al weken druk over gespeculeerd. Onder meer de naam van Britney Spears wordt daar veelvuldig bij genoemd. John en Spears scoorden vorig jaar een hit met Hold Me Closer.
BuzzE