Elton John stelt hervatting afscheidstournee uit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Elton John heeft zijn terugkeer op het podium voorlopig uitgesteld. De Britse zanger zou begin september zijn afscheidstournee na 1,5 jaar hervatten in Duitsland, maar de eerste shows heeft hij verzet naar 2023.

De stadions en concerthallen waar John zou optreden mogen vanwege de coronamaatregelen nog niet vol zitten. “En aangezien we 100 procent van alle kaarten hebben verkocht, hebben we besloten de shows opnieuw in te plannen”, zo laat de zanger weten.

John zou achtereenvolgens optreden in Berlijn, Keulen en Hamburg. Tot en met december staan er optredens in heel Europa gepland. In 2022 gaat de zanger verder in Noord-Amerika, om in de zomer terug te keren naar Europa voor weer een reeks concerten. Op 9 juni staat er een show op het programma in stadion Gelredome in Arnhem.

In het najaar van 2022 zijn opnieuw shows in Noord-Amerika voorzien en begin 2023 is Nieuw-Zeeland aan de beurt. De uitgestelde Duitse concerten, die zijn verzet naar mei 2023, lijken nu zijn allerlaatste te worden.

John begon in 2018 al met zijn serie afscheidsconcerten, maar door corona ligt de toer sinds maart vorig jaar stil.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.