Emma Kok vond eerste grote optreden Concertgebouw ‘fantastisch’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Zangeres Emma Kok noemt haar eerste grote optreden in het Concertgebouw in Amsterdam “een droom die is uitgekomen”. Dat vertelt de 17-jarige zangeres in gesprek met Shownieuws.

“Het was fantastisch. Het was zo’n grote droom om eindelijk van die trappen af te komen, dus ik voel me heel goed”, zei Kok. Ook vertelde ze dat ze tijdens haar optreden bewust probeerde te genieten. “Toen ik de trap afkwam dacht ik: ga gewoon genieten. En als ik even niet hoefde te zingen, keek ik om me heen en dacht ik: wauw, ik sta hier gewoon in een uitverkocht Concertgebouw.”

Kok, die in 2021 The Voice Kids won en bekend werd door haar uitvoering van Voilà met André Rieu, staat woensdag opnieuw in het Concertgebouw. “Het is zo bizar dat ik hier morgen weer kan staan”, aldus Kok.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.