Erfgroothertog Guillaume helpt scouting maaltijden rondbrengen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Luxemburgse erfgroothertog Guillaume is samen met leden van de scouting actief bezig geweest om maaltijden rond te brengen bij kwetsbare mensen. Op Twitter plaatste het hof dinsdag foto’s van zijn goede daad.

Guillaume vergezelde meisjes van de Luxemburgse scouting ’s ochtends toen zij in de supermarkt aankopen deden voor de maaltijden die ze gingen bezorgen. De erfgroothertog droeg een mondkapje en een sjaaltje om zijn nek. Te zien is hoe hij de meisjes aan de kassa meehielp met inpakken. Op de laatste foto is Guillaume, op veilige afstand, in gesprek is met een oudere man bij wie hij net een maaltijd voor de deur heeft gezet.

Leden van de scouting in Luxemburg bieden sinds het begin van de coronacrisis in het land actief hulp aan mensen die kwetsbaar zijn of hun huis niet kunnen verlaten.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.