Eva Jinek krijgt bijzondere lunch van zoon
Pax, de achtjarige zoon van Eva Jinek met haar man Dexter van der Voorn, weet hoe hij zijn moeders werkdag kleur moet geven. Pax liet een lieve boodschap achter op een smakelijk tussendoortje dat hij als verrassing voor Eva had ingepakt.
Advertentie
Speciaal voor een openhartig gesprek met Marcel Veenendaal, zanger van de band DI-RECT, verplaatste Eva haar talkshowtafel voor één keer naar de Nieuwe Kerk in haar thuisstad Den Haag.
Voor zoon Pax was dit de aanleiding om zijn moeder te verrassen met lieve woorden. Hij stopte een kleinigheidje in haar tas, een snack, met een tekst erop: “Geniet op werk”, gevolgd door drie hartjes.
Trots deelde Eva Pax’ zoete actie op haar Instagram. “Kijk nou! Een banaantje die mijn lieve zoon Pax stiekem in mijn tas had gestopt… Het is alsof hij wist dat ik zoiets moois ging meemaken vanochtend met Marcel Veenendaal en de mannen van DI-RECT in de prachtige Nieuwe Kerk in Den Haag”, aldus Eva.
Broer
Donderdag interviewde Eva Marcel Veenendaal. Hij vertelde over het overlijden van zijn oudere broer, die vorig jaar onverwachts overleed bij een ongeval, twee maanden voor de concertreeks van DI-RECT in de Kuip. “Op de avond dat het Televizier-Ring Gala failliet ging, bewees Eva Jinek gelukkig dat er heus nog wel mooie tv wordt gemaakt die wél raakt”, oordeelde Angela de Jong.




