Eva Longoria werkt alleen met mensen die ze leuk vindt

Advertentie
Eva Longoria vindt dat het leven te kort is om “met klootzakken te werken”. Daarom omringt de actrice zich alleen met mensen die ze leuk vindt, vertelt ze tegen het Amerikaanse tijdschrift People.
“Ik werk alleen met mensen die ik leuk vind”, zegt de 49-jarige actrice. Als voorbeelden noemt ze collega’s Kerry Washington en Gabrielle Union. “Het leven is te kort om met klootzakken te werken. Ik ben veel liever omringd door mensen die ik leuk vind en creatievelingen die ik respecteer.”
Longoria vindt dat bij nieuwe projecten het totaalplaatje moet kloppen. “De mensen en hun visie en wat ze meebrengen naar de set zijn belangrijker dan het project zelf”, stelt de actrice. Als ze met iemand wil werken, bedenkt Longoria iets om diegene heen om het te laten werken. “Als ik bijvoorbeeld met Carmen Maura wil werken, ga ik nadenken over wat goed bij haar zou passen.”
BuzzE