Expats zoeken liefde met Nicolette van Dam

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Nicolette van Dam presenteert het nieuwe Net5-datingprogramma Veel liefs uit Holland, waarin Nederlandse expats op zoek gaan naar een Nederlandse partner. Dat heeft de zender maandag bekendgemaakt.

Eind augustus worden de tien mannen en vrouwen geïntroduceerd. In het voorjaar komt het vervolg op de buis. Dan is te zien hoe de expats hun keuze maken en of er een vonk overslaat. Net als in Boer zoekt vrouw volgen logeerweekjes voordat er een definitieve keuze wordt gemaakt.

De expats van Veel liefs uit Holland wonen verspreid over de hele wereld: Van Bangkok en Los Angeles tot Parijs.

Veel liefs uit Holland is het tweede programma dat Nicolette gaat presenteren voor Net5. Ze is ook de nieuwe presentatrice van Kitchen Impossible.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.