Fans missen Mel Gibson in trailer voor Chicken Run 2

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Fans missen de stem van acteur Mel Gibson in de trailer die is gelanceerd van het vervolg op animatiefilm Chicken Run. In het tweede deel, Dawn of the Nugget, is de stem van held Rocky Rooster ingesproken door acteur Zachary Levi. Zij klaagden hierover op sociale media nadat dinsdagmiddag het voorfilmpje online was gezet.

Studio Aardman, die de Chicken Run-films heeft gemaakt, liet eerder al weten dat Gibson niet terug zou keren voor de sequel. Volgens de makers had deze keuze niet te maken met de negatieve berichten rond Gibson de afgelopen jaren. De acteur kwam in een kwaad daglicht te staan door een publieke ruzie met zijn ex-vriendin Oksana Grigorieva die zij in de media uitvochten. Er kwamen onder meer agressieve voicemailberichten van Gibson op straat te liggen. Ook verweet actrice Winona Ryder hem dat hij antisemitische en homofobe opmerkingen zou hebben gemaakt.

De keuze was volgens de makers in Variety ditmaal op Levi gevallen, omdat het verhaal om “jongere kippen” zou gaan en Rocky daarom beter door een jongere acteur kon worden ingesproken.

Chicken Run 2 gaat half oktober in première op het Filmfestival van Londen. Kip Ginger is ontsnapt van de boerderij en heeft eindelijk haar droomplek gevonden: een vredig eiland ver weg van de gevaren van de menselijke wereld. Als zij met haan Rocky een kuiken krijgt, lijkt het leven perfect. Maar ondertussen wordt de kippenpopulatie op het vasteland bedreigd door een nieuw gevaar waardoor Ginger en Rocky opnieuw de boel moeten redden.

De film is in december op Netflix te zien.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.