Fate of the Furious breekt record Star Wars

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – The Fate of the Furious heeft in het openingsweekeinde een recordomzet van 532,5 miljoen dollar opgebracht. Dat is het beste openingsweekend in de filmgeschiedenis. Het vorige record stond op naam van Star Wars: The Force Awakens dat in december 2015 in het eerste weekend na de première 529 miljoen dollar opbracht. Maandag worden de definitieve cijfers bekendgemaakt.

De Amerikaanse actiefilm van regisseur F. Gary Gray heeft het record deels te danken aan de release in China, waar het achtste deel in de reeks Fast & Furious in de eerste drie dagen 192 miljoen dollar opbracht en dat is ook voor Chinese begrippen een record.

In Noord-Amerika heeft Furious 8 in het eerste weekend 100,2 miljoen dollar opgebracht. Dat is volgens The Hollywood Reporter veel minder dan de 147 miljoen dollar die Furious 7 in het openingsweekend noteerde. Internationaal bracht Furious 7 in het openingsweekend minder (397,7 miljoen) op, maar dat komt omdat het zevende deel een week later werd uitgebracht in China. Ook Star Wars: The Force Awakens draaide later in China.

Alle films van Fast and Furious samen hebben wereldwijd al meer dan 3,9 miljard dollar opgehaald. Alleen Furious 7 was al goed voor een omzet van ruim 1,5 miljard.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.