Felipe opent forum van Alliantie der Beschavingen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Spaanse koning Felipe heeft dinsdag de openingsceremonie van het tiende Wereldforum van de Alliantie der Beschavingen van de Verenigde Naties (UNAOC) voorgezeten. De ceremonie vond plaats in de Portugese stad Cascais.

Het thema van het tiende Wereldforum is ‘Verenigd in vrede: het herstellen van vertrouwen, het vormgeven van de toekomst’. Onder de aanwezigen waren politieke leiders en vertegenwoordigers van internationale organisaties

De Alliantie der Beschavingen van de Verenigde Naties werd opgericht in 2005, op initiatief van Spanje en Turkije. De alliantie wil landen en volkeren aanzetten tot gezamenlijke actie om onder meer het extremisme te bevechten en de barrière tussen het Westen en moslims te doorbreken.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.