Festivalorganisator ALDA haalt 1 miljoen op met benefietshows

Festivalorganisator ALDA heeft zaterdag met benefietconcerten in Roemenië en Polen ruim een miljoen euro opgehaald voor Oekraïense vluchtelingen. Het bedrag gaat naar het Rode Kruis in beide landen die sinds de inval van Rusland veel vluchtelingen uit Oekraïne hebben opgevangen.
Afgelopen zaterdag organiseerde ALDA in Boekarest het concert WE ARE ONE. In Krakau vond de show A State Of Trance plaats. Armin van Buuren trad bij beide evenementen op. Tom Odell en de Roemeense INNA waren te zien tijdens het evenement in de Roemeense hoofdstad waar 50.000 mensen bij aanwezig waren. In Polen beklommen ook Ferry Corsten en Vini Vici het podium. Bij dat concert waren 14.000 mensen aanwezig.
ALDA is “‘ontzettend trots” op het opgehaalde bedrag, laat directeur en mede-oprichter Allan Hardenberg weten. “We hebben als festivalorganisator onze machteloosheid omgezet in daadwerkelijke hulp, en dat voelde als het minste dat wij konden doen.”
BuzzE