Film Kendrick Lamar en makers South Park opnieuw uitgesteld

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De film die Kendrick Lamar ontwikkelt met de makers van de serie South Park is opnieuw uitgesteld. Dat hebben Lamar en South Park-makers Trey Parker en Matt Stone bevestigd. Het is de derde keer dat de film is uitgesteld, en dit keer heeft filmproductiebedrijf Paramount geen nieuwe releasedatum genoemd.

“Het is waar – we verzetten (opnieuw). We werken hard aan het afronden van de film”, staat in een gezamenlijke verklaring namens Lamar, Parker en Stone, die in handen is van het Amerikaanse Variety.

De live-actioncomedy van het drietal werd in 2024 aangekondigd en zou in eerste instantie op 4 juli 2025 verschijnen. De film werd later uitgesteld naar 20 maart volgend jaar, maar die datum is nu ook van de baan.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.