Filmfestival in Tanger besluit tot uitstel na beving Marokko

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Organisator Centre Cinématographique Marocain heeft het nationale filmfestival van Tanger met drie weken uitgesteld. De beslissing volgt uit solidariteit met de slachtoffers van de aardbeving die begin deze maand het zuiden van Marokko trof, staat in een online verklaring. De 23e editie van het festival is verplaatst naar 27 oktober en duurt tot 4 november.

Eerder deze maand werden ook andere evenementen in het land uitgesteld. Voor onder meer het muziekfestival van Fez, de editie in het zuidelijk gelegen Essaouira en het festival voor korte films in Marrakech werd besloten dat het voorlopig niet gepast is om ze door te laten gaan.

Van het internationale filmfestival in Marrakech, waar de Amerikaanse regisseur Martin Scorsese eregast zal zijn, is nog niet bekendgemaakt of het ook uitgesteld gaat worden. Dat evenement begint op 24 november en eindigt 2 december.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.