Filmproducent en filantroop Steve Bing overleden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Filmfinancier Steve Bing (55) is overleden. Hij zou al geruime tijd aan depressies hebben geleden en heeft zelf een einde aan zijn leven gemaakt. Dit meldt Variety.

Bing investeerde in films zoals The Polar Express (2004) en produceerde ook aantal projecten. Daarnaast schreef hij scripts en zette hij zich in voor filantropische initiatieven. Ook doneerde hij gul aan de Democratische partij in de Verenigde Staten.

De producent wordt overleefd door zijn zoon Damian Hurley (18), die hij met Elizabeth Hurley kreeg en dochter Kira Kerkorian, wiens moeder ex-tennisster Lisa Bonder is. Met beide kinderen heeft Bing nooit contact gehad.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.