Flinke file op A2 na ongeluk neemt af, olie op weg gelekt

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

GELDERMALSEN (ANP) – Op de A2 in de richting van Utrecht is zondagmiddag bij Geldermalsen een ongeluk gebeurd. Als gevolg hiervan waren drie rijstroken afgesloten en ontstond een lange file, die volgens Rijkswaterstaat voor bijna 90 minuten vertraging zorgde. Iets voor 15.30 uur meldde Rijkswaterstaat dat nog maar één rijstrook gesloten was en de vertraging snel afnam.

Bij het ongeluk kwam olie op de weg terecht. Vanwege de opruimwerkzaamheden is de rechterrijstrook dicht, meldt de ANWB. Het verkeer wordt omgeleid via de A59 en de A27.

Volgens Omroep Gelderland is door het ongeluk, dat tussen twee auto’s zou hebben plaatsgevonden, een persoon gewond geraakt.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.