Fons Merkies componeert musicalfilm voor Noortje Herlaar

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De gelauwerde componist Fons Merkies schrijft voor het eerst in zijn leven muziek voor een musicalfilm. Het gaat om de komedie Net als in de film, met in de hoofdrol actrice Noortje Herlaar. Dat maakte distributeur Independent Films donderdag bekend.

Eerder schreef Merkies ook de muziek voor de serie Moeder ik wil bij de revue, waarin Herlaar een hoofdrol speelde. Merkies maakt al decennia lang muziek voor films en series. Zo verleende hij zijn medewerking aan tv-hits als All Stars, Overspel, Flikken Rotterdam en Hoogvliegers. Ook verzorgde hij de muziek van bioscoopfilms als Tonio, Alles is Familie en Soof 3. De componist ontving eerder dit jaar een oeuvreprijs bij de uitreiking van de Buma Awards.

Ook Benja Bruijning, Uriah Havertong en Kay Greidanus hebben rollen in de nieuwe film. Net als in de film vertelt over drie oude vrienden die besluiten, net als vroeger, samen op te gaan treden. Hun act, Three is a crowd, wordt een groot succes. Maar hoe meer de roem lonkt, hoe moeilijker het is om trouw te blijven aan zichzelf.

De opnames van de film starten dit najaar. Net als in de film wordt geregisseerd door Albert Jan van Rees (Doris, Adios Amigos). Het scenario is van Dorien Goertzen (Nieuwe buren). De film wordt geproduceerd door KeyFilm. Independent Films brengt de musicalfilm in oktober 2023 uit in de bioscopen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.