Formule 1-seizoen start droog
Ook dit jaar is het weer droog tijdens de start van het F1-seizoen in Australië. Sinds 2011 rijden de coureurs al een droge eerste race. Het weerbeeld laat vrijdag een mix zien van zon en wolkenvelden.
De start van het Formule 1-seizoen begint met hoge temperaturen op vrijdag. Op een enkel buitje tijdens de vrije trainingen op het circuit Albert Park in Melbourne na blijft het volgens Weeronline vrijdag droog. Af en toe schijnt de zon. Er zijn ook wolkenvelden en er is kans op een bui. De temperatuur stijgt naar ongeveer 29 graden.
In het weekend is het veelal 19-20 graden. Bezoekers moeten wel rekening houden met hoge zonkracht. Zaterdag, tijdens de derde vrije training en de kwalificatie, is er een hele kleine kans op een bui. De zon schijnt ook van tijd tot en het wordt maximaal 19 graden.
Tijdens de race op zondag (deze start zondagochtend om 6.10 uur Nederlandse tijd), is het droog en schijnt geregeld de zon. De temperatuur stijgt naar ongeveer 20 graden en er waait een matige zuidoostenwind.
BUZZS




