Frank van ’t Hof loopt Nijmeegse Vierdaagse

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Radio 2-dj Frank van ’t Hof doet mee aan de Nijmeegse Vierdaagse. Onderweg houdt Frank zijn luisteraars op de hoogte van zijn blaren, gesprekken met andere wandelaars en vierdaagse-avonturen.

Op dinsdag 18 juli loopt Jan Willem Roodbeen met hem mee, op woensdag sleept Leo Blokhuis hem er doorheen en op donderdag is het de beurt aan Wouter van der Goes. Ruud de Wild zendt vrijdag 21 juli uit vanuit Nijmegen om Frank tijdens zijn laatste kilometers op de voet te volgen.

Frank loopt dagelijks vijftig kilometer. Van dinsdag tot en met vrijdag is Frank van 04.00 tot 17.00 uur te volgen via NPO Radio 2 en de livestream op de website van de zender. De hele dag brengt hij updates op de radio. Hij finisht dagelijks bij De Wild in de Middag.

Na 200 kilometer lopen wordt Het Platenpaleis op vrijdagavond omgedoopt tot Het Blarenpaleis (20.00-22.00 uur) gepresenteerd door Frank vanuit het Nijmeegse centrum.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.