Fred van Leer na 2,5 jaar terug met nieuwe Say Yes to the Dress

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Fred van Leer presenteert na 2,5 jaar een nieuw seizoen van het TLC-programma Say Yes to the Dress Benelux. Eind deze zomer gaat het achtste seizoen van de serie met de stylist bij de zender in première. De afleveringen zijn dan ook terug te kijken op streamingdienst HBO Max.

Het zevende seizoen van Say Yes to the Dress Benelux startte eind oktober 2022. Sindsdien zijn er alleen herhalingen van het programma op TLC uitgezonden. In het programma helpt Van Leer bruiden met het zoeken naar een geschikte trouwjurk voor hun bruiloft in de bruidszaak van Ramona Koonings. Bruiden die hulp nodig hebben bij het vinden van een geschikte jurk, kunnen zich bij producent Warner Bros. aanmelden om aan het nieuwe seizoen van het programma mee te doen.

Het programma is gebaseerd op Say Yes to the Dress uit de Verenigde Staten. In de oorspronkelijke reeks, die in 2007 begon, gingen bruiden in bruidsmodezaak Kleinfeld Bridal in New York op zoek naar een geschikte jurk. Zij werden geholpen door modeontwerper Randy Fenoli. Later volgden meerdere (nationale) spin-offs van het programma.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.