Freek voelt zich fysiek goed: spruit in buik Suzan geeft ons hoop

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Voor Suzan & Freek voelt het “onwerkelijk” om vrijdagavond op te treden op Concert at SEA. “De kleine spruit in Suus haar buik, daar halen we op dit moment al onze hoop en kracht uit”, vertelde Rikkerink na het eerste lied aan de duizenden toeschouwers. De 32-jarige Rikkerink deelde ook dat hij zich “fysiek goed” voelt.

“Ik hoef niemand uit te leggen hoe moeilijk deze periode is. Wij gaan door de moeilijkste fase uit ons leven”, aldus de zanger, waarmee hij refereerde aan het feit dat hij ongeneeslijk ziek is. Suzan & Freek deelden eind mei dat Rikkerink uitgezaaide longkanker heeft.

De laatste maand heeft het stel geleerd dat er in het leven “maar één ding belangrijk is: in het nu zijn”. “We proberen de toekomst een klein beetje los te laten. Hoe morgen eruitziet, dat weten wij niet en jullie ook niet. We willen niet thuis wachten, we willen het leven vieren en er elke dag iets moois van maken. Dit hier vandaag samen met jullie dat is waar wij energie van krijgen”, aldus Rikkerink. “Laten we het leven vieren.”

Het stel maakte eind mei niet alleen bekend dat Rikkerink ongeneeslijk ziek is, maar ook dat ze samen een kindje verwachten. Onlangs deelden Suzan & Freek dat ze een zoontje krijgen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.