Fresku bid voor pasgeboren zoontje

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Rapper Fresku heeft zijn zorgen geuit over de gezondheid van zijn pasgeboren zoontje. Via Instagram roept hij zijn volgers op om te bidden voor het mannetje.

“Mijn zoontje Rayaan Zahir Michael Reymound is aan het vechten en heeft al jullie gebeden nodig. Please doe wat extra smeekbeden voor deze mooie kleine prins”, schrijft de Eindhovenaar bij een foto vanuit het ziekenhuis waarop zijn vrouw Lieke en zijn zoontje te zien zijn.

Het is niet duidelijk wat er precies aan de hand is met Rayaan. Het kindje heeft allerlei bedrading bij zijn hoofd, zo is te zien op Instagram.

Rayaan is het tweede kindje van het echtpaar. Twee jaar eerder kregen ze al dochtertje Nubia. Fresku heeft ook nog een dochter uit een eerdere relatie.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.