Froukje voelt zich op het podium steeds meer op haar gemak

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Froukje staat met steeds meer zelfvertrouwen op het podium. De 22-jarige zangeres ervaart minder zenuwen en geniet meer van haar optredens. Dat ze maandag en dinsdag in een uitverkocht Koninklijk Theater Carré staat, maakt haar dan ook an sich niet nerveus. Maar ze vindt het wel heel spannend dat ze voor het eerst liedjes van haar debuutalbum Noodzakelijk Verdriet gaat spelen.

“Het optreden begint steeds meer te wennen, maar nieuwe muziek spelen vind ik altijd wel een beetje eng. Je weet niet wat je kan verwachten en hoe mensen gaan reageren”, vertelt Froukje aan het ANP. “Maar de zenuwen zijn ook zeker goed. Anders daag je jezelf ook niet uit.”

Voor festivaloptredens is de zangeres meestal wat zenuwachtiger. “Het helpt altijd mee dat bij een concert mensen echt voor jou komen. Dus dat is wel een fijne bevestiging.”

Gestripte vorm

In Carré heeft de zangeres niet, zoals tijdens haar theatertournee, een heel decor op het podium. “Ik wilde in een wat meer gestripte vorm optreden. Gewoon lekker muziek spelen en lekker dicht bij het publiek staan. Misschien dat ik ook wel wat meer met ze zal praten.”

Dat nadenken over de vormgeving van haar optredens, vindt Froukje erg leuk. “Het geeft ook een goed gevoel als iets goed blijkt te werken. Het is wel hard werken en soms denk ik: ‘moet ik dit er ook wel bij doen?’. Maar uiteindelijk maakt het me wel gelukkiger. Ik vind het belangrijk om dat eigenaarschap te hebben.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.