FunX-presentatrice begint inzameling voor slachtoffers Marokko

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

FunX-presentatrice Ouassima Tajmout is zondag een inzamelingsactie gestart voor de slachtoffers van de aardbeving. Zij heeft op de website GoFundMe een pagina geopend waar zij geld inzamelt om in het rampgebied voedsel, medicijnen en basisbehoeften te helpen kopen.

“Ik zal de reis op eigen kosten maken”, schrijft Tajmout op de pagina. Zij zal op sociale media en op FunX verslag doen van het uitdelen van de goederen, die zij met de giften gaat kopen. “Laten we de handen ineenslaan en zoveel mogelijk mensen proberen te ondersteunen in deze zware tijd.”

Tajmout zal ook over haar actie praten in de speciale uitzending over de ramp in Marokko die NPO FunX zondagmiddag maakt. In het programma kunnen luisteraars hun verhalen en gevoelens over de ramp delen en wordt er een aantal maal live geschakeld naar mensen die in Marokko zitten.

De speciale uitzending wordt gepresenteerd door FunX-dj Youssef Koukouh. Aan de uitzending werken onder anderen MMA-fighter Mohammed ‘Momine’ Amine, rappers Dystinct en Ashafar en zangeres Inez mee.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.