Getty Kaspers noemt lied C’est La Vie ‘winnend feestnummer’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Getty Kaspers, die met Teach-In het Eurovisie Songfestival won in 1975, vindt dat het lied C’est La Vie van Claude “de potentie heeft om te winnen”. Dat laat de 76-jarige zangeres woensdag weten aan het ANP. Het lied zou donderdag worden gepresenteerd, maar lekte woensdag uit via sociale media.

“Vooral dat uptempodeel bevalt me heel erg goed”, meldt Kaspers. “Het is een soort feestnummer, het is veel vrolijkheid en mensen kunnen meezingen. De muziek gaat knap naar een climax toe. C’est La Vie kan het wel eens heel erg goed gaan doen.”

De songfestivalwinnares plaatst wel een kleine kanttekening. “Ik heb in de loop van de jaren steeds beter begrepen dat het momentum enorm verschil kan maken”, legt ze uit. “Het publiek moet juist in de stemming zijn voor een bepaald liedje op een bepaald moment. Er zijn altijd factoren die je als zanger niet in de hand hebt. Maar ik denk dat Europa op dit moment, in deze wereld, behoefte heeft aan een Claude en een C’est La Vie.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.