Geweldig babynieuws voor Max en Kelly
Er is groot nieuws binnen de schoonfamilie van Max Verstappen: er komt gezinsuitbreiding aan! De moeder van Kelly Piquet, Sylvia Tamsma, heeft op Instagram bekendgemaakt dat ze opnieuw oma wordt.
Sylvia deelt trots een foto waarop ze te zien is met haar zwangere schoondochter Patsy Zurita. Bij de foto schrijft ze enthousiast: ,,Kleinkind nummer drie onderweg.” Patsy heeft een relatie met Kelly’s broer Pedro Piquet, de zoon van voormalig Formule 1-wereldkampioen Nelson Piquet. Voor Pedro en Patsy wordt dit hun eerste kindje.
Babynieuws
Voor Sylvia wordt het haar derde kleinkind. Haar dochter Kelly heeft zelf al een dochter, Penelope, uit haar eerdere relatie met Formule 1-coureur Daniil Kvyat. En dit jaar werd Kelly opnieuw moeder: samen met Max Verstappen verwelkomde ze dochter Lily.
Voor de Piquet-familie, die inmiddels flink aan het uitbreiden is, is dit dus opnieuw een bijzonder moment. En hoewel Max en Kelly hun gezinsleven grotendeels privé houden, lijkt het geluk aan hun kant: nog geen jaar na de geboorte van Lily wordt de familie alweer groter.





