Glennis Grace vervult droom met eerste acteerrol

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Glennis Grace maakt haar acteerdebuut in het nieuwe seizoen van de Videoland-serie Sleepers. Iets waarvan de 47-jarige zangeres “altijd al heeft gedroomd”, zo vertelt Grace in gesprek met RTL Boulevard.

“Ik wilde het heel graag ooit een keertje doen. En toen kwam het ineens op mijn pad en toen mocht ik auditie doen en binnen een paar weken hoorde ik dat ik de rol had”, vertelt Grace. “Dit was echt iets waar ik altijd van gedroomd heb. Kijk iedereen kent mij natuurlijk als zangeres en nu moet je iets heel anders gaan doen. Wat ver buiten mijn comfortzone is, maar aan de ene kant ook weer niet. Het voelt heel naturel.”

Grace speelt de rol van Joyce in het derde seizoen van de misdaadserie. Ook rapper Hef, Pierre Bokma, Marie-Mae van Zuilen en Hesdy Gerges spelen mee. Het nieuwe seizoen van Sleepers verschijnt later dit jaar op Videoland.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.