Goldband en The 1975 bij eerste namen Best Kept Secret

Advertentie
Goldband, The Chemical Brothers en The 1975 komen optreden bij de komende editie van festival Best Kept Secret in Hilvarenbeek. Ook Oscar and the Wolf, Aphex Twin en Personal Trainer staan tussen de eerste namen die door de organisatie zijn onthuld.
Ook onder anderen Alex G, Sylvie Kreusch, Sophie Straat en Two Door Cinema Club zijn geboekt voor het driedaagse muziekfestival. De organisatie maakt in de komende tijd meer namen bekend. Op Instagram laat het festival weten dat de aankondiging voor de dagindeling op 22 februari komt.
Best Kept Secret vindt dit jaar plaats van 9 tot en met 11 juni. De weekendtickets gaan op vrijdag in de verkoop via de website. Een weekendticket inclusief camping kost 265 euro. Wie zich voor de presale heeft ingeschreven kan vanaf woensdag al een kaartje bemachtigen. Dagtickets voor het festival gaan pas op 23 februari in de verkoop.
BuzzE