Gordon hoeft niet geopereerd te worden na gescheurde meniscus

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Gordon hoeft geen operatie te ondergaan voor zijn gescheurde meniscus. Dat zei de presentator en radio-dj woensdag in de uitzending van RTL Boulevard.

“Het was even schrikken van de week, want ik scheurde mijn meniscus. Godzijdank heb ik te horen gekregen dat ik niet geopereerd hoef te worden”, zei de entertainer. “Ik ben 57. Dan heb je natuurlijk gewoon wat lichamelijke problemen. Deze schrik heeft er wel voor gezorgd dat ik nog voorzichtiger ga zijn met hoe ik doe en waar ik mee bezig ben.”

Vorige maand werd bekend dat Gordon in oktober op de cover van mannenblad Men’s Health staat. Deze week werd ook de coverfoto van presentator Robbert Rodenburg op Men’s Health gepresenteerd. “Of ik hetzelfde ga bereiken weet ik niet. Maar ik ben wel heel fanatiek”, aldus Gordon.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.