Gordon neemt afscheid: ‘Ineens was je weg’

Afscheid Gordon|
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Eva Steins

Gordon heeft op Instagram op een emotionele wijze ‘afscheid’ genomen van zijn huis in Blaricum. De zanger verlaat het huis in mei. ,,En dan ineens was je weg… mijn hart, ziel en zaligheid zat in je en ik laat je dan ook gaan met een goed vervuld gevoel”.

De zanger onthult op Instagram ‘nooit echt compleet gelukkig’ te zijn geweest in het huis. Dat ligt overigens niet aan het huis, maar aan de onrust in zichzelf, verklaart Gordon. Hij heeft nieuwe kopers gevonden en verlaat de woning per 1 mei.

Feesten

Op Instagram blikt Gordon gelukzalig terug.

,,Wat heb ik genoten van je energie”, laat Gordon weten, die er naar eigen zeggen “waanzinnige feesten” heeft gehouden. ,,Ik heb er vreselijk gelachen maar ook best wel veel gehuild. De laatste traan laat ik op 1 mei als ik de deur voorgoed achter me dichttrek”.

Gordon vertrekt eerst even naar Amsterdam en denkt daar na over waar hij definitief wil gaan wonen. ,,Een beetje onwennig zal het zijn, maar die ene dichte deur zal de andere openen”.

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.