Gordon vindt ‘zure mensen’ doodvermoeiend
Gordon vindt het “doodvermoeiend” dat er in media wordt gesuggereerd dat Talpa zou hebben ingegrepen in de ochtendshow van Radio 10. Dat klopt niet, schrijft de radiomaker op Instagram. “Wat een zure mensen heb je toch!”, moppert hij.
Eerder maandag werd bekend dat Gordon en Froukje de Both in hun show voortaan gezelschap krijgen van Jan-Paul Grootentraast. “We zijn met een geweldig team nu 2 maanden onderweg en samen bouwen we aan een mooie ochtendshow. We proberen hierin een vorm te vinden waarin zowel Froukje als ik het beste tot ons recht komt”, verklaart Gordon.
Grootentraast versterkt het programma, vindt hij. “We krijgen van Talpa alle tijd en ruimte om er iets moois van te maken en houden onze mooie positieve vibe vast!! Dus jammer voor al die haters.”
BuzzE





