Gouverneur Californië roept zondag uit tot ‘Bad Bunny Dag’
Gouverneur van Californië Gavin Newsom heeft zondag uitgeroepen tot ‘Bad Bunny Dag’ in zijn staat. De Puerto Ricaanse artiest treedt zondag op tijdens de Super Bowl, tot groot ongenoegen van president Donald Trump. Hij vindt de keuze voor Bad Bunny, die zich onlangs fel uitsprak tegen zijn immigratiebeleid, helemaal niks.
In een bericht op X schrijft Newsom in kapitalen, in de stijl van Trumps socialemediaberichten, dat hij een grote fan is van Bad Bunny. “Zoals veel mensen weten, ben ik een groot liefhebber van ‘het Spaans’. Het is een prachtige taal die wordt gesproken door veel prachtige mensen in onze geweldige staat Californië en over de hele wereld. Ik ben ook groot fan van Puerrrrrrrto Rico. Daarom roep ik zondag in Californië uit tot Bad Bunny Dag.”
Het bericht van de Democratische gouverneur lijkt een sneer naar de vele berichten die Trump dagelijks op zijn eigen Truth Social deelt. “We zijn dol op Bad Bunny. Hij is bijna net zo ‘hot’ als ik”, grapt Newsom. “Dat is een groot compliment, want er is niemand die ‘hotter’ is. Fijne Bad Bunny Dag, Amerika. Geniet ervan!”
BuzzE




