Guus Meeuwis zingt voor Van der Weijden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

WAALWIJK – Guus Meeuwis en O’G3NE hebben opgetreden bij de huldiging van Maarten van der Weijden in Waalwijk. De langeafstandszwemmer werd in het zonnetje gezet vanwege zijn Elfstedenzwemtocht van vorige week in Friesland.

Op het podium bedankte de zwemmer de Friese boeren voor hun steun. Ze voorzagen hem ‘s nachts met grote lampen vanaf de kant van licht in de duisternis. “Ik dacht, er zullen wel een paar boeren staan. Maar dat waren er iets meer dan een paar. Het is uiteindelijk nooit donker geweest en ook nooit stil.”

De opbrengst van de zwemtocht is opgelopen naar een bedrag van 4.311.810,72 euro. Het geld gaat via KWF Kankerbestrijding naar elf speciale projecten. “Ik ben zo onwijs dankbaar, wat een geld. Ik ben zo onwijs dankbaar”, reageerde Van der Weijden op het bedrag. Hij hoopt de magische grens van 4,5 miljoen euro aan donaties te halen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.