Gwyneth Paltrow neemt met dochter jaarlijks nieuwe piercing

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Gwyneth Paltrow neemt elk jaar een nieuwe piercing samen met haar dochter Apple Martin. Op de verjaardag van haar 17-jarige dochter laten de twee een nieuwe piercing zetten. “Dat is een traditie die we hebben”, schrijft Paltrow op de website van haar lifestylemerk Goop.

De actrice verklapt de traditie bij de aankondiging van haar nieuwe sieradenlijn van Goop. Ze schrijft ook dat een van de oorbellen vernoemd is naar haar oudste dochter. Zo kunnen fans voor 1.450 dollar de Apple Circle Pave oorhangers kopen. “Die komt ze zeker wel lenen van mij”, grapt Paltrow.

Met haar bedrijf GOOP heeft Paltrow al verschillende collecties uitgebracht. Zo lanceerde de actrice, bekend van Iron Man en Great Expectations, eerder dit jaar een huidverzorgingslijn. Ook bracht ze een valentijnsvibrator uit en This Smells Like My Vagina-kaars, die naar haar vagina zou ruiken.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.