Gwyneth Paltrow schrok van sekskennis 11-jarige dochter

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Gwyneth Paltrow schrok flink toen ze erachter kwam dat haar 11-jarige dochter Apple opeens van alles had geleerd over seks. In haar podcast Call Her Daddy vertelt Paltrow over het moment dat haar inmiddels 18-jarige dochter thuiskwam met dingen die ze had geleerd tijdens seksuele voorlichting op school.

“Ik was er totaal niet op voorbereid dat ze opeens thuis kwam met die informatie”, aldus de 50-jarige actrice lachend. “Ik zal het gezicht van Apple en haar beste vriendin Emily nooit vergeten toen ze vertelden over alles wat ze hadden geleerd. Alle kleur uit hun gezicht trok weg.”

Paltrow heeft samen met Coldplay-zanger Chris Martin twee kinderen, Apple (18) en Moses (17). Inmiddels zijn de actrice en de zanger niet meer samen. Het gezin woonde jarenlang in Los Angeles, waar de kinderen dan ook naar school gingen. “Ze hebben echt alles, maar dan ook alles geleerd. En die kinderen hadden zoiets van: doen mensen dit echt?”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.