Haakon bezoekt school voor jongeren met gehoorproblemen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Kroonprins Haakon van Noorwegen heeft maandag een bezoek gebracht aan een school voor jongeren met gehoorproblemen. De school, Briskeby VGS, is gevestigd in de gemeente Lier, ten westen van Oslo.

Het Noorse hof deelt maandag foto’s van Haakons bezoek. Daarop verwelkomen leerlingen hem met tientallen Noorse vlaggetjes. De zoon van koning Harald en koningin Sonja sprak met leerlingen en personeel van de school. Daarnaast kreeg Haakon meerdere demonstraties van studenten.

“Ik geloof er sterk in dat alle mensen, ongeacht wie ze zijn, graag dingen willen bereiken”, zei Haakon over het bezoek. “Je wil je talenten gebruiken en je wil een bijdrage leveren. Ik denk dat deze school daar de basis voor legt.”

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.