Hackers gooien gestolen beelden OITNB online

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – En groep hackers heeft een deel van het nog niet uitgebrachte vijfde seizoen van de populaire Netflix-serie Orange Is The New Black gepubliceerd. Met de gestolen beelden probeerde de groep Netflix af te persen, maar de streamingdienst weigerde over de brug te komen.

Volgen TorrentFreak zijn de beelden afkomstig van het postproductiebedrijf Larson Studio. Ook dat bedrijf is zonder resultaat door TheDarkOverlord, zoals het hackerscollectief zich noemt, gechanteerd. Het nieuwe seizoen van Orange Is The New Black is officieel pas op 9 juni bij Netflix te zien.

Op Twitter laten de hackers weten dat Netflix niet het enige slachtoffer zal zijn. De groep heeft een openlijke bedreiging geuit aan het adres van FOX, IFC, National Geographic Channel en ABC.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.