Half-Nederlandse Delon pakt rol in The Bold and the Beautiful

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De half-Nederlandse Delon de Metz maakt woensdag zijn debuut in de populaire Amerikaanse serie The Bold and the Beautiful. Dat vindt hij best spannend, want hij speelt de kleinzoon van één van de bekendste acteurs uit de serie: Eric Forrester. Toch is hij klaar voor 14 oktober, wanneer zijn eerste aflevering op Videoland te zien is. “Toen ik de rol kreeg, wist ik gelijk dat ik het wilde doen”, vertelt hij aan het ANP.

Delon vertolkt de rol van Zende Forrester Dominguez, het geadopteerde kind van Tony en Kristen. Na een tijd te hebben doorgebracht in Parijs, keert hij nu terug naar zijn familie in Los Angeles. Vooral het werken met John McCook (Eric Forrester) vindt Delon spannend. “Hij is een legende. Ik heb z’n gezicht zo vaak op televisie gezien toen ik klein was”, vertelt hij. Ook met Denise Richards (Shauna Fulton) vindt hij het best spannend, maar dan om een andere reden. “Ik heb altijd al een crush op haar gehad, ik ben groot fan”, lacht hij.

De rol van Delon, Zende, is een geadopteerde jongen wiens roots in Afrika liggen. Delon is blij dat er steeds meer diversiteit in de serie zit. “Op zich is de cast best divers, ik heb wel het idee dat dat goed zit, maar er is natuurlijk altijd ruimte voor meer”, vertelt hij. “Het zou cool zijn als er wat meer buitenlandse acteurs in komen, die ook niet in Amerika geboren zijn. Dat zou wel voor interessante momenten kunnen zorgen.”

Nederland

De acteur heeft in zijn jeugd veel tijd in Nederland doorgebracht. Zijn vader, een neef van Johan Cruijff, is namelijk Nederlands. “Er is geen stad ter wereld zo mooi als Amsterdam”, vindt Delon. “Er is echt geen plek die die stad kan evenaren.”

Terugkijkend op zijn jeugd, moet Delon lachen. “Ik ben opgegroeid met Hollandse pot, maar dat is niet bepaald een goed dieet voor een soap-acteur.” Graag zou de acteur meer tijd doorbrengen in Nederland. Voor familie, maar ook voor Vincent van Gogh. Dat is namelijk zijn favoriete kunstenaar. “En voor die nuchtere ‘attitude’ van Nederlanders. Die vind ik echt geweldig.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.