Halle Berry maakt ondanks ‘roerig begin’ film met Angelina Jolie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Ondanks een naar eigen zeggen “roerig begin” van de samenwerking, gaat Halle Berry met Angelina Jolie een nieuwe film maken. De twee actrices hebben de hoofdrol in Maude v Maude en gaan de film ook samen produceren.

“We hadden een rommelige start, maar ik denk dat dat onze schermtijd in de film wel ten goede zal komen”, zegt Berry tegen vakblad Variety. De reden van het moeilijke begin van de samenwerking geeft de actrice niet, maar ze benadrukt dat het “een goed verhaal” voor later is. Wel laat ze weten dat ze het met Jolie veel heeft gehad over exen en scheidingen. “Laten we zeggen dat we daardoor een band kregen”, aldus de Amerikaanse actrice.

Berry, die in 2002 als eerste en voorlopig laatste zwarte vrouw een Oscar won voor beste hoofdrolspeelster, zegt Jolie verder “formidabel” te vinden. De film die zij met haar gaat maken zal een mix worden van de actiefilms Mr. & Mrs. Smith en Mission: Impossible, maar dan met een komische twist. “Ik vind het geweldig om met een andere vrouw samen te werken en een verhaal te maken met onze fijngevoeligheid en vanuit ons perspectief.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.