Hannah Mae schreef liedje voor moeder: ging niet zo goed met haar

Hannah Mae heeft een liedje voor haar moeder geschreven, met wie het een tijdje niet zo goed ging. Op Moederdag speelt ze het nummer Waterdicht voor moeders en hun kinderen in de Hollandsche Manege in Amsterdam.
“Het ging even een periode niet zo goed met mijn moeder. Ze is iemand die er dan niet over praat en altijd graag de sterkste wil zijn. Ik wilde het er met haar over hebben, maar dat vond ik lastig. Dus schreef ik een liedje”, vertelde Mae, die het komende seizoen te zien is in het programma Beste Zangers, maandagochtend op 100% NL. Haar moeder wist in eerste instantie niet dat het nummer over haar ging. “Toen ik het speelde bij een optreden zei mijn moeder achteraf: Waterdicht is echt een mooi lied. Ik heb haar toen verteld dat het nummer voor haar was. We hebben daarna ook gemerkt dat het nummer andere mensen kan helpen.”
Het evenement in de Hollandsche Manege is georganiseerd door radiozender 100% NL. Luisteraars kunnen zich opgeven via de site en app van het radiostation. Luisteraars kunnen ook iemand opgeven die voor hen als moederfiguur dient, zoals een stiefmoeder, schoonmoeder of bonusmoeder.
BuzzE