Harry Styles ‘nooit gelukkiger’ dan tijdens maken derde album

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Harry Styles kijkt met veel voldoening terug op zijn succesvolle album Harry’s House. De zanger stond op Instagram stil bij de release van zijn derde album, inmiddels een jaar geleden.

“Een jaar Harry’s House. Ik ben nooit gelukkiger geweest dan tijdens het maken van dit album”, schrijft de zanger bij een foto van zichzelf. “Bedankt voor alles.”

Het album van de 29-jarige zanger was het afgelopen jaar zeer succesvol. De plaat met daarop onder meer de hit As It Was werd in februari bekroond met een Grammy voor het beste album. Het was in Nederland ook het bestverkochte en meest gestreamde album van 2022.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.