Harry Styles voegt opnieuw twee extra shows toe aan ArenA-reeks

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Harry Styles geeft ook in juni twee concerten in de Johan Cruijff ArenA, staat op de website van de Britse artiest. Naast de eerder aangekondigde shows in mei staat Styles nu ook op 4 en 5 juni in het Amsterdamse stadion.

In totaal heeft Styles nu tien concerten in Amsterdam aangekondigd. Niet eerder gaf een artiest zoveel concerten achter elkaar in het voetbalstadion in de hoofdstad. De Toppers gaven met een reeks van zes tot nu toe de meeste concerten achter elkaar in de Johan Cruijff ArenA.

In maart verschijnt het nieuwe album van de 31-jarige artiest, Kiss All the Time. Disco, Occasionally. Afgelopen week kwam de leadsingle van dat album uit. Aan de nieuwe plaat is de wereldtournee Together, Together gekoppeld, die op 16 mei in Amsterdam begint. Kaarten voor de eerste zes concerten gaan vrijdag om 10.00 uur in de verkoop. De kaarten voor de vier extra shows gaan die dag om 14.00 uur in de verkoop.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.