Harvey Weinstein verkoopt huis in New York

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

NEW YORK – Voor het lieve sommetje van 20 miljoen euro heeft Harvey Weinstein zijn townhouse in New York verkocht, zo meldt Page Six. De gevallen Hollywood-producent verkocht zijn huis ‘onder de toonbank’, waardoor hij de volle winst voor zijn pand kon opstrijken.

Weinstein kocht het pand in 2006 voor 11 miljoen euro en maakt dus dikke winst bij deze verkoop. Ten tijde van de Amerikaanse verkiezingen in 2016 organiseerde hij nog fundraisers in zijn huis voor presidentskandidaat Hillary Clinton, met wie de Hollywood-‘bobo’ een goede verstandhouding had.

Nadat The New York Times in het najaar van 2017 een vernietigend artikel over Weinstein publiceerde, waarin stond dat hij jarenlang stelselmatig vrouwen misbruikte, bekoelde de relatie met de Clintons en namen ze publiekelijk afstand van hem.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.