Helene Fischer breekt rib en stelt tournee uit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Duitse zangeres Helene Fischer heeft tijdens de repetities voor haar nieuwe show een rib gebroken. De concerten in Bremen en Keulen van haar nieuwe Rausch Live Tour gaan daardoor niet door. Op Instagram meldt de Duitse superster dat er gezocht wordt naar nieuwe data om de concerten in te halen.

“We zijn al weken aan het repeteren voor de komende tour, we zijn zeer gemotiveerd en gaan tot het uiterste om een ​​geweldige show voor jullie neer te zetten”, schrijft Fischer aan haar fans. “Maar soms zijn er hogere machten aan het werk en helaas moet ik meedelen dat ik tijdens de repetities een gebroken rib heb opgelopen. We moeten daardoor de première met pijn in het hart uitstellen”, aldus de schlagerkoningin.

Fischer, bekend van hits als Atemlos durch die Nacht en Herzbeben, zou haar eerste show dinsdagavond in Bremen al geven. Ze komt voor haar nieuwe tour ook naar Nederland. Op 13 september geeft ze een concert in stadion GelreDome in Arnhem. Tijdens de Rausch Live Tour komen haar grootste hits en nummers van haar album Rausch voorbij. De productie is ontwikkeld in samenwerking met Cirque du Soleil.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.