Helene Fischer krijgt eigen Barbiepop voor vrouwendag

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Helene Fischer krijgt een eigen Barbiepop. De pop verschijnt ter gelegenheid van Internationale Vrouwendag op zondag 8 maart, aldus fabrikant Mattel. Naast de Duitse zangeres krijgen wereldwijd nog zeven andere vrouwen hun eigen pop, onder wie de Amerikaanse tennislegende Serena Williams.

“Luister naar je hart en vertrouw op je intuïtie, want de antwoorden liggen al in je. Geloof in jezelf, blijf trouw aan jezelf en volg je eigen pad”, aldus Fischer op Instagram, waar ze een foto van zichzelf met de pop heeft gedeeld. Haar Barbie heeft lang blond haar, een microfoon in haar hand en draagt een blauw glinsterende jurk, die gebaseerd is op die van haarzelf.

Het zogenoemde Barbie Dream Team eert vrouwen die een voortrekkersrol hebben gespeeld in hun branche, aldus Mattel. Naast Fischer en Williams zijn dat de Amerikaanse astronaut Kellie Gerardi, de Mexicaanse autocoureur Regina Sirvent Alvarado, de Poolse bergbeklimmer Zoja Skubis, de Australische surfer Stephanie Gilmore en de Indiase cricketspeler Smriti Mandhana.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.