Henk Westbroek heeft last van ‘dikkevingersyndroom’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Als klant van de ASN Bank ontving Henk Westbroek een zogenaamde digipas, een apparaatje dat lijkt op een rekenmachientje waarmee bankzaken gedaan kunnen worden. Helaas bleek het ding te klein voor de zanger, die daarover met succes zijn beklag deed.

“Die ASN-digipas is niks voor mensen met gewone vingers, zei ik tegen de telefoniste”, twittert Henk zondag bij een foto van zijn oude digipas en de nieuwe, die een groter display en dikkere knopjes bevat. “Een dag later ontving ik een pas op menselijk formaat. Leuk om een bank eens een complimentje te kunnen geven.”

Volgers van Henk plagen hem in de reacties op de foto met zijn problemen. “Dikkevingersyndroom heet dat, Henk! Dikkevingersyndroom”, luidt een reactie. Een ander: “Die is speciaal voor oude mensen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.