Henry Schut heeft ‘ontzettend genoten’ van het songfestival

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Henry Schut heeft “ontzettend genoten” van het Eurovisie Songfestival, zo vertelt hij in het radioprogramma Langs de Lijn op NPO Radio 1. Schut verzorgde samen met Jeroen Kijk in de Vegte het Nederlandse commentaar tijdens het muziekevenement in Wenen.

“Ik heb ontzettend genoten”, vertelt Schut. Volgens de radiomaker heeft het becommentariëren van het Songfestival “best wel veel overeenkomsten” met het presenteren van Langs de Lijn. “Het is ook gewoon lekker naar een stand kijken die dan de hele tijd fluctueert en uiteindelijk komt daar iets uit.”

Nederland deed dit jaar niet mee aan het Eurovisie Songfestival, omdat omroep AVROTROS zich vanwege de deelname van Israël terugtrok. Dat betekende ook dat Cornald Maas voor het eerst in jaren geen commentator was.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.