Het gaat niet goed met Patricia Paay: ‘Ik mag voorlopig niet naar huis’

Het gaat niet goed met Patricia Paay. Ze is half mei ernstig ten val gekomen en sindsdien verblijft ze in een revalidatiehuis. En helaas heeft ze nog een lange weg te gaan, want de komende tijd mag ze nog niet naar huis.

Patricia op sterven na dood
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Patricia maakte half mei een flinke smakkerd waar ze nog steeds van aan het herstellen is. ,,Na een bijzonder ongelukkige val heb ik een zware hersenschudding en flinke rugklachten opgelopen”, vertelt Patricia aan weekblad Party. ,,Het ziekenhuisonderzoek wees uit dat naar huis gaan, met al die trappen, nu even geen optie is.”

Niet naar huis

Ze verblijft daarom al anderhalve maand in een revalidatiehuis. Maar tot haar spijt valt haar hersteltraject niet mee. ,,Ik mag helaas de komende tijd nog niet naar huis”, laat ze weten. Toch probeert ze positief te blijven: ,,Gelukkig komt er vaak bezoek en is het hier eigenlijk altijd gezellig.”

Huwelijk

Het is het zoveelste fysieke ongemak waar Patricia mee te maken heeft; de laatste jaren kampt ze met een waslijst aan lichamelijke klachten. Tegelijkertijd zou ook haar huwelijk met Robbert Hinfelaar in een crisis zitten. ,,Er ligt al een tijdje een document klaar dat zou duiden op een mogelijke echtscheiding”, vertelde een bron al eerder aan weekblad Privé. ,,Geruchten over een breuk gaan al langer, maar steeds doen zowel Patricia als de mensen uit haar omgeving dat af als onzin.”

Robbert reageert

Maar toen Privé aan Robbert vroeg of de geruchten kloppen, gaf hij een opvallende reactie. In plaats van alles te ontkennen, zei hij enkel: ,,Waar komt dit nou weer vandaan?” Ook de manager van Patricia wilde niets kwijt over de situatie: ,,Robbert werkt gewoon. Dat is alles.”

Tags

PATRICIA PAAY

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.