Het loopt nog niet storm voor online-concertserie Ziggo Dome

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De organisatie van de online-concertreeks in de Ziggo Dome merkt dat het publiek nog moet wennen aan een dergelijk evenement. “We mogen over de kaartverkoop zeker niet klagen, maar het loopt nog niet storm zoals bij veel normale concerten”, meldt een woordvoerder van organisator MOJO.

MOJO organiseert samen met Vodafone komende zomer concerten in de Ziggo Dome die via een nieuw streamingplatform te bekijken zijn. Het platform Larger Than Live maakt op 9 juli zijn debuut met een show van Nielson. Daarna volgen concerten van onder anderen De Jeugd van Tegenwoordig, Frenna, Rolf Sanchez, Maan en De Staat.

Fans kunnen meekijken via telefoon, tablet of computer en ook op televisie kan worden gestreamd. Via mobiele telefoon kunnen kijkers zelf de positie van de camerastandpunten bepalen en is er ook interactie mogelijk met de artiest.

De komende weken zullen meer artiesten bekendgemaakt worden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.