Het Perfecte Plaatje offline gehaald: ‘Vanwege Marco Borsato’
Het allereerste seizoen van Het Perfecte Plaatje is offline gehaald, maar waarom? Volgens een kijker heeft het te maken met een van de deelnemers: Marco Borsato.

Advertentie
In het allereerste seizoen van Het Perfecte Plaatje, dat in 2016 werd uitgezonden, gingen onder anderen Humberto Tan, Kim Feenstra en Marco Borsato de strijd met elkaar aan om ‘het perfecte plaatje’ te schieten. En voor wie het programma toen nog niet keek, zal nooit weten welke BN’ers goed waren in fotograferen. Het seizoen is namelijk nergens meer terug te kijken.
Offline
,,Ik krijg heel vaak de vraag van jullie waar men seizoen 1 kan terugkijken”, schrijft William Rutten op Instagram. ,,Ik heb die vraag meerdere keren gesteld aan RTL en de producent, maar niemand kan mij er een bevredigend antwoord op geven… Het is een groot mysterie volgens mij waar dit seizoen gebleven is… Het is zo jammer want dat was echt een leuk seizoen!”
Marco Borsato
Tina Nijkamp noemt het ‘gek verhaal’. ,,Hoezo kun je dat seizoen niet meer terugkijken?”, vraagt ze zich af op Instagram. Een van haar volgers denkt het te weten: ,,Nou, Marco Borsato zat in dat eerste seizoen.”
Volgens Tina is het goed mogelijk dat dat de reden is dat het seizoen offline is gehaald. ,,Het Perfecte Plaatje seizoen 1 onvindbaar omdat Marco Borsato erin zat?”, reageert ze. ,,Dat zal het zijn inderdaad!”