Holly Willoughby in januari terug op televisie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Holly Willoughby keert na een bewogen periode in het nieuwe jaar terug op televisie. Willoughby presenteert samen met Stephen Mulhern het nieuwe seizoen van Dancing on Ice op zender ITV.

“Holly en Stephen zijn twee van onze meest geliefde presentatoren”, zegt Katie Rawcliffe, de entertainmentchef bij ITV, tegen entertainmentsite Deadline. Twintig jaar geleden presenteerde het duo ook al Dancing on Ice.

Willoughby besloot in oktober te stoppen bij het programma This Morning. Dat deed ze nadat een man was gearresteerd die ervan wordt verdacht een plan te beramen om haar te ontvoeren, verkrachten en vermoorden. Ze was veertien jaar lang presentatrice van This Morning.

Haar collega bij This Morning, Philip Schofield, stopte al in april. Hij vertrok na ophef over een relatie tussen hem en een jongere collega.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.